יום ג', כד’ בכסלו תשע”ח
 
 
ביום חמישי ה-17\11\9 חגגנו בבית הספר את חג הסיגד. שמענו סיפורים של עולים, אכלנו אוכל אתיופי, השתתפנו בסדנאות וראינו הופעה של האמנית דגה פדר "מסע בתנועה". מוזמנים ליהנות מתמונות של יצירות שילדים הכינו בנושא.
קרא עוד...
ב-2017\11\23 היתה הפסקה פעילה של זהירות בדרכים, היו כל מיני פעילויות שמלמדות ומסבירות על זהירות בדרכים, כמו רכיבה בטיחותית על אופניים עם קסדה, מגיני ידיים ומגיני ברכיים.
קרא עוד...
קליפ לשבוע זהירות בדרכים : ״הי עצור!״ נובמבר 2017
ילדים, הורים ומשפחות יקרות, צוות בית הספר מאחל לכולם שנת לימודים מוצלחת, שנה של התפתחות, חברות, שמחה ויצירה.
קרא עוד...
השבוע, מיום שלישי ועד יום חמישי בילינו ביער ירושלים בשבוע של למידה רב גילאית. בכל קבוצה היו יחד ילדים מכיתות א' ועד ו'. ביחד בנו מחנות, אוהלים ומתקנים, שיחקו ולמדו. בכל בוקר הלכנו מבית הספר ועד למחנה שלנו באזור מרכז ציפורי. לאחר שהגענו ואכלנו את ארוחת הבוקר פתחו הקבוצות השונות בפעילויות. הטבע סביבנו זימן לנו למידה מגוונת שכללה חקר ותצפיות שביצעו הילדים. הילדים חקרו את החיים מתחת לאבן, הגדירו צמחים, ערכו ניסויים על העדפות המזון של נמלת הקציר, הגדירו ציפורים, למדו על פרפרים ועוד ועוד.. במהלך השבוע ראינו וחווינו הרבה רגעים קסומים: יוזמות של ילדים, חברויות בין גילאיות שנרקמו, בוגרים שעזרו לצעירים, משחקים משותפים, ילדים חוקרים ועיניים נוצצות בסקרנות ושמחה.. תודה לכל אנשי הצוות שנרתמו, הובילו וארגנו את הפרוייקט המורכב. תודה לכל המורים ואנשי הצוות שהנחו את הקבוצות ואת הלמידה בשטח. ילדים והורים יקרים, אתם מוזמנים להנות מהתמונות (אפשר להקליד עם העכבר על התמונות כדי להגדיל אותן). נשמח מאד אם תכתבו ותשתפו אותנו בחוויות שלכם ובמשוב שלכם כאן בתגובות למטה. ניפגש בשבוע הטבע בשנה הבאה.. צוות בית הספר הניסויי ארגנטינה
קרא עוד...
עשרת הכללים לגלישה בטוחה, מתוך אתר משרד החינוך
קרא עוד...
בימי שישי שכבת ו' של הניסוי ארגנטינה נוסעת לבית הספר הניסוי בעיר, מתחלקים לקבוצות ויוצאים לטייל בעיר בעקבות נושאים שאותם לומדים תוך כדי הטיול.
קרא עוד...
בלי להרגיש מסתיים סבב הקורסים הראשון וכבר יתחיל השני. סבב זה יתחיל כשנחזור מחופשת חנוכה ויסתיים בט"ו בשבט 21/12/17-1/2/18. בסבב זה מוצעים קורסים רבים ומגוונים, רובם חדשים אבל חלק הם קורסים מבוקשים שימשיכו גם בסבב זה.
קרא עוד...
שנים קודמות
קרא עוד...
שנים קודמות של המרחב
קהילה ושכונה
הודעות ואירועים
חיים ברשת וגלישה בטוחה
גלריית תמונות וסירטונים
כיתות
ועד הורים
מרחב בגבג (כיתות ב-ג)
מרחב ה"ד
פרטים על ביה"ס
רישום לבית הספר ולגנים
צוות ביה"ס - פרטי קשר
מועצת תלמידים
הבוגרים שלנו
הענן החינוכי