יום ב', ט’ באלול תשע”ח
קהילה ושכונה לוח אירועים חדר מורים הרשמה ונהלים אתר בתי הספר הניסויים חט"ב והתיכון צור קשר
 
הנה כמה חוקים שכל תלמיד צריך לדעת!
קרא עוד...
יובל: ירדנו ברגל לוואדי ואכלנו שם ארוחת בוקר. עשינו שם שיח, השיח היה על דברים שעשו בשבת (כי היה יום ראשון), ובתפילה התפללנו. אחרי זה עבדנו בחימר אני עשיתי 4 דברים ראש, כדור באולינג, פיתה וסביבון. בסוף היום נסענו באוטובוס לבי"ס.
קרא עוד...
בשבוע שעבר נערך אירוע פורים של בית הספר. הכנו יחד תחפושות בעזרתם של קבוצת התופרים והתופרות המתנדבים. פתחנו חנות להשאלת תחפושות בחינם לכל מי שמעוניין. חברי המכינה הירושלמית הכינו והפעילו תחנות ומשחקים. שותפים איתנו בארוע גם חברי הפורים פקטורי של מרכז הצעירים והקומונרים של השומר הצעיר. היו הופעות, מוזיקה, שירים והצגות של ילדי בית הספר. מוזמנים להנות מהתמונות ולהצטרף אלינו בפורים בשנה הבאה. תודה מקרב לב לכל השותפים שלנו, לכל מי שלקח חלק ועזר, בלעדיכם זה לא היה קורה..
קרא עוד...
קרא עוד...
במסגרת הפרוייקט ביום שישי האחרון יצאו שלוש קבוצות מכיתה ו' לסיורים בירושלים. קבוצה אחת הלכה למוזיאון ישראל וקבוצה אחרת הלכה למוזיאון גבעת התחמושת. אנא לחצו על כל תמונה כדי לראות את התמונה בשלמותה.
קרא עוד...
בין פורים לפסח עברנו ללמוד בטבע בקבוצות רב גילאיות. בכל יום יצאנו מבית הספר ברגל. הלכנו דרך עין - כרם לכיוון יער ירושלים באזור מרכז ציפורי. הילדים התחלקו לקבוצות, בכל קבוצה למדו יחד ילדים מכיתה א'- ו'. פעילויות הלמידה כללו נושאים שונים שניתן לחקור ביער: הגדרת פרחים, החיים מתחת לאבן, החורש הים תיכוני, לקטות, צפרות ועוד. הילדים גם בישלו יחד, עסקו באמנות מהטבע, יצרו ושיחקו. זו השנה השנייה שבה כל בית הספר יוצא לשבוע למידת חוץ. כבר מחכים לאביב הבא..
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
כיתות
מרחב בגבג (כיתות ב-ג)
מרחב ה"ד
מועצת תלמידים
ועד הורים
הודעות ואירועים
גלריית תמונות וסירטונים
חיים ברשת וגלישה בטוחה
הבוגרים שלנו
צוות ביה"ס - פרטי קשר