בית הספר הניסויי ארגנטינה ירושלים

בית הספר הניסויי ארגנטינה

שבוע רב גילאי של למידה בטבע

בין פורים לפסח עברנו ללמוד בטבע בקבוצות רב גילאיות. בכל יום יצאנו מבית הספר ברגל. הלכנו דרך עין - כרם לכיוון יער ירושלים באזור מרכז ציפורי. הילדים התחלקו לקבוצות, בכל קבוצה למדו יחד ילדים מכיתה א'- ו'. פעילויות הלמידה כללו נושאים שונים שניתן לחקור ביער: הגדרת פרחים, החיים מתחת לאבן, החורש הים תיכוני, לקטות, צפרות ועוד. הילדים גם בישלו יחד, עסקו באמנות מהטבע, יצרו ושיחקו. זו השנה השנייה שבה כל בית הספר יוצא לשבוע למידת חוץ. כבר מחכים לאביב הבא..

מרחב ה"ד

הד המרחב מס. 2

גלריית תמונות וסירטונים

תמונות מערב פורים קהילתי

בשבוע שעבר נערך אירוע פורים של בית הספר. הכנו יחד תחפושות בעזרתם של קבוצת התופרים והתופרות המתנדבים. פתחנו חנות להשאלת תחפושות בחינם לכל מי שמעוניין. חברי המכינה הירושלמית הכינו והפעילו תחנות ומשחקים. שותפים איתנו בארוע גם חברי הפורים פקטורי של מרכז הצעירים והקומונרים של השומר הצעיר. היו הופעות, מוזיקה, שירים והצגות של ילדי בית הספר. מוזמנים להנות מהתמונות ולהצטרף אלינו בפורים בשנה הבאה. תודה מקרב לב לכל השותפים שלנו, לכל מי שלקח חלק ועזר, בלעדיכם זה לא היה קורה..

יום-יומיים מהמרחבים - ינואר 2018

פרויקט ירושלים 2017\12\8

במסגרת הפרוייקט ביום שישי האחרון יצאו שלוש קבוצות מכיתה ו' לסיורים בירושלים. קבוצה אחת הלכה למוזיאון ישראל וקבוצה אחרת הלכה למוזיאון גבעת התחמושת. אנא לחצו על כל תמונה כדי לראות את התמונה בשלמותה.

קהילה ושכונה

כותרת הכתבה

חטיבת הביניים והתיכון שבדרך

כותרת הכתבה

טופס מילוי פרטים אישיים לקראת הרשמה לילדי חטיבת הביניים

ערב חשיפה והיכרות מס׳ 2

WCAG 2.0 (Level AA) דפי הנגישות באתרי 022 נבנו בהתאם לתקן נגישות WCAG 2.0 - AA