בית הספר הניסויי ארגנטינה ירושלים

בית הספר הניסויי ארגנטינה

פרויקט ירושלים 2017\12\8

במסגרת הפרוייקט ביום שישי האחרון יצאו שלוש קבוצות מכיתה ו' לסיורים בירושלים. קבוצה אחת הלכה למוזיאון ישראל וקבוצה אחרת הלכה למוזיאון גבעת התחמושת. אנא לחצו על כל תמונה כדי לראות את התמונה בשלמותה.

קהילה ושכונה

תמונות מאירוע הסיגד

ביום חמישי ה-17\11\9 חגגנו בבית הספר את חג הסיגד. שמענו סיפורים של עולים, אכלנו אוכל אתיופי, השתתפנו בסדנאות וראינו הופעה של האמנית דגה פדר "מסע בתנועה". מוזמנים ליהנות מתמונות של יצירות שילדים הכינו בנושא.

הודעות ואירועים

תמונות מהפסקה פעילה: זהירות בדרכים (2017\11\23)

ב-2017\11\23 היתה הפסקה פעילה של זהירות בדרכים, היו כל מיני פעילויות שמלמדות ומסבירות על זהירות בדרכים, כמו רכיבה בטיחותית על אופניים עם קסדה, מגיני ידיים ומגיני ברכיים.

קליפ לשבוע זהירות בדרכים : ״הי עצור!״ נובמבר 2017

פותחים שנה

ילדים, הורים ומשפחות יקרות, צוות בית הספר מאחל לכולם שנת לימודים מוצלחת, שנה של התפתחות, חברות, שמחה ויצירה.

שבוע למידה בטבע - תמונות

השבוע, מיום שלישי ועד יום חמישי בילינו ביער ירושלים בשבוע של למידה רב גילאית. בכל קבוצה היו יחד ילדים מכיתות א' ועד ו'. ביחד בנו מחנות, אוהלים ומתקנים, שיחקו ולמדו. בכל בוקר הלכנו מבית הספר ועד למחנה שלנו באזור מרכז ציפורי. לאחר שהגענו ואכלנו את ארוחת הבוקר פתחו הקבוצות השונות בפעילויות. הטבע סביבנו זימן לנו למידה מגוונת שכללה חקר ותצפיות שביצעו הילדים. הילדים חקרו את החיים מתחת לאבן, הגדירו צמחים, ערכו ניסויים על העדפות המזון של נמלת הקציר, הגדירו ציפורים, למדו על פרפרים ועוד ועוד.. במהלך השבוע ראינו וחווינו הרבה רגעים קסומים: יוזמות של ילדים, חברויות בין גילאיות שנרקמו, בוגרים שעזרו לצעירים, משחקים משותפים, ילדים חוקרים ועיניים נוצצות בסקרנות ושמחה.. תודה לכל אנשי הצוות שנרתמו, הובילו וארגנו את הפרוייקט המורכב. תודה לכל המורים ואנשי הצוות שהנחו את הקבוצות ואת הלמידה בשטח. ילדים והורים יקרים, אתם מוזמנים להנות מהתמונות (אפשר להקליד עם העכבר על התמונות כדי להגדיל אותן). נשמח מאד אם תכתבו ותשתפו אותנו בחוויות שלכם ובמשוב שלכם כאן בתגובות למטה. ניפגש בשבוע הטבע בשנה הבאה.. צוות בית הספר הניסויי ארגנטינה

חיים ברשת וגלישה בטוחה

עשרת הכללים לגלישה בטוחה

עשרת הכללים לגלישה בטוחה, מתוך אתר משרד החינוך

כללי

גלריית תמונות וסירטונים

פרויקט ירושלים יום שישי ה- 2017\12\1
רחוב הנביאים

בימי שישי שכבת ו' של הניסוי ארגנטינה נוסעת לבית הספר הניסוי בעיר, מתחלקים לקבוצות ויוצאים לטייל בעיר בעקבות נושאים שאותם לומדים תוך כדי הטיול.

מרחב בגבג (כיתות ב-ג)

בחירות והעדפות של סבב שני במרחב ב-ג

בלי להרגיש מסתיים סבב הקורסים הראשון וכבר יתחיל השני. סבב זה יתחיל כשנחזור מחופשת חנוכה ויסתיים בט"ו בשבט 21/12/17-1/2/18. בסבב זה מוצעים קורסים רבים ומגוונים, רובם חדשים אבל חלק הם קורסים מבוקשים שימשיכו גם בסבב זה.

מרחב ה"ד

השנה מתחילה מיד אחרי סוכות בסבב ראשון ומסקרן

WCAG 2.0 (Level AA) דפי הנגישות באתרי 022 נבנו בהתאם לתקן נגישות WCAG 2.0 - AA